Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik Országba lenne érdemese...

Melyik Országba lenne érdemesebb kimennem dolgozni?

Figyelt kérdés
,stb?Anglián gondolkoztam vagy Németországon.persze nem most majd még pár év múlva.szóval a kérdésem az,hogy melyik országban jobb a megélhetőség.több munka,meg ami még ilyenkor menni szokott.Mindkét ország tetszik ezért gondolkozom rajta,meg már 11éves korom óta ezt tervezem.most 18/f vagyok még.mindkét nyelvet nagyon jól beszélem ha ezen is múlna.köszönöm
2011. márc. 6. 00:11
 1/4 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Nagy elöny, hogy jol beszelsz mindket nyelven. Viszont, ha a jo megelhetes a celod, tanulj valami olyasmiit (akar szakma, akar felsööktatas), amit szeretsz es amiben jo vagy, es legjobb esetben szükseg van ra külföldön is.


En eltem Angliaban, jelenleg Ausztriaban. Mindket helyet tudom ajanlani. Nagyon szerettem Angliat, könnyü volt elhelyezkedni, de nagyon sok alaptöke kell a kijutashoz es a kezdeshez. Ausztriaban az az elöny, hogy azert rendszeresebben es egyszerübben lehet Magyarorszagra latogatni. Ott most egyszerüsitettek a munkavallalasi szabalyokon. Tudtommal, Ausztriaban valamivel nagyobb a kereset altalaban, mint Nemetorszagban. Sok nemettel talalkozom, aki nalunk dolgozik.


Sok sikert kivanok!

2011. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.énis gondolkoztam Ausztrián is,de ezek lettek volna a fő országok : )
2011. márc. 6. 10:09
 3/4 anonim válasza:
100%
Válaszoló te mit dolgozol Ausztiában?
2011. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Mivel nekem a nemet az anyanyelvem, nem tudom, hogy ez mennyire relevans.


Üzleti szerzödeseket forditok es üzleti összekötökent dolgozom egy osztrak cegnek (azaz magyar ügyfeleivel tartom a kapcsolatot valamint lebonyolitom a rendelesek es logisztika körüli felmerülö problemakat.)


Mivel mellette tanulok (teljesen mas szektorban), örülök, hogy nagyjabol sajat magam osztom be a munkaidömet.

2011. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!