Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lezárhatom a táskámat amit a...

Adri baba kérdése:

Lezárhatom a táskámat amit a repülőre feladok? Mert valaki azt mondta hogy nem szabad, de nekem benne lesz hajszárító, hajvasaló dvd, nem szeretném ha eltűnne belőle. Biztosítást meg nem kötöttem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én lezártam és betekertettem fóliával a reptéren (asszem 2000Ft volt), több rétegben betekerték. Szerintem így a biztos.
2011. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki az a H.ulye aki azt mondta,hogy nem szabad???? Kotelezo lezarni, lelakatolni,mert ha nyitva hagyod akkor tuti kilopnak belole valmit. Nekem meg ugy is kiloptak dolgokat,hogy le volt lakatolva. leszedtek a lakatot!!!! Persze feljelentettem a Malevnal es kifizettek az arat. Ma mar csak ugy utazok ,hogy a repuloteren befoliaztatom a borondom. Nem kiserletezek.
2011. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

DVD-t ne oda rakd, vidd kezipoggyaszban. Meg mindent ami ertekes. Es persze hogy zard le!

A vamosokat nem zavarja, ha erdekli oket a borondot max felvagjak. Akkor reklamalhatsz megerkezes utan. De mindenkepp zard le.

2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kézipogyáászban ilyet nem lehet vinni.
2011. márc. 14. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze zard le.

Ha megis eltunne valami akkor reklamalj es termeszetesen tobbet kell bemondani vesztesegnek, mint a lopott/elveszett targy aktualis erteke, a legitarsasag ugyis kifizeti. (azert mondjal tobbet, mert neked utan meg el kell menni ujat venni, idot aldozni, faradozni stb.) Es ha serul a borond (amellett hogy hianyzik belole valami) akkor az uj borondnek az arat is koveteld.

2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zárd le mindenképpen!! Soha nem lehet tudni! Én elég sokat utazok repülőn, szerencsére még nem volt rossz tapasztalatom, de mindig lelakatolom a bőröndöt. Fóliázni nem akarom, mert azért annyira nem parázok, de ha 1x pórul járok, biztos arra is rászokok...de fontos dolgokat tényleg ne pakolj a bőröndbe. Én csak a ruhát és a nesszeszert szoktam oda pakolni. Amiatt nem nyitják fel a bőröndöt.
2011. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!