Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hol vannak a...

Szerintetek hol vannak a világ legszebb csajai?

Figyelt kérdés
tudom,hogy mindenhol vannak csúnya meg ronda lányok is de mégis általánosságba szerintetek hol élnek a legszebbek?
2011. márc. 26. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Én lány vagyok, de azért saját meglátásom az, hogy arányaiban véve Magyarországon több szép lány van, mint máshol. Voltam kint Olaszországban, és egy szép lányt se láttam, de még jóképű pasit se, pedig komolyan néztem őket, hogy milyenek az olaszok. Az angol nők azok kifejezetten csúnyák, a spanyol csajok egy része gyönyörű, de biztos vannak csúnyák is. Az oroszoknál meg végképp egyik fele nagyon szép másik fele meg bűnronda, szinte nincs is köztük átmenet. De azért hallani innen-onnan hogy jöttek ide külföldiek, és megjegyezték, mennyi szép lány van itt Magyarországon.

Amúgy meg ízlés dolga, kinek mi a szép. Az északi nők is szépek állítólag, a finnek meg a svédek, bár olyat még csak filmben láttam meg a zenekarok énekeseit.

Amerikában meg megint vicces a helyzet, mert ott midenki keverék, és a filmekbe csak szép lányokat gyűjtenek, kivéve ha csúnya a szerepe, de állítólag ott több a csúnya béna csaj, mint a szép, csak azokat nem teszik bele a filmekbe.

A cigánylányokról csak annyit, hogy van 1-2 aki tényleg szép, de max 25 éves korukig tart, amíg megszülik a 10. gyereküket, és ronda banyák lesznek. Sajna ez van.

2012. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kerékgyártásítóság válasza:
A föld alatt
2014. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!