Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit szükséges vinni egy...

Mit szükséges vinni egy sátrastáborba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

sátor mindenképp!:D Hálózsák, pokróc és szintén elengedhetetlen: Sör! Sok sör! :D

Kis költőpénz, ha valami városba keveredtek tudjál kaját venni és sört! :D

2011. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
én is megyek a sátrastáborba és én most még ennyit döntöttem el h mit viszek:sátor;hálózsák;zseblámpa<;gyufa de azt nem tom mindek xD;telefon/töltő;ruhák;szendvicsek de abból 1-2;cukorka;csoki;chips;meg papír meg toll hogy ne unatkozzak xD
2011. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
én akárhova megyek kirándulni, egy kést is beteszek, a gyufa is jó ötlet, esetleg valami balta, ha befér, és nem mozogtok a sátorral, és kell tüzet rakni.
2011. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
meg még elemlámpa, rovarirtó (évszak függvénye), és polifoam mindenképpen, mert könnyű, szigetel és jól szárad, ha nedves lesz. esőre mindig készülni kell minden eszközzel:)
2011. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Laodiciai válasza:
74%
gyufa helyet önygüjto de legalab 2 , sör helyet tömeny mer nehez cipelni 1 rekesszel de 1-2 üveg tömeny nem suly es a hatasa jobb , csaj+gumi ....ja es kaja is lehet .....
2011. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Próbálom röviden.Sátor(lehetőleg előteres),hálózsák,polifoam,éles kés,gyufa v.öngyújtó,zsinór(szárítókötélnek),fehérnemű és zokni(mindennapra legalább egy),melegítő,esőkabát,pénz kajára,ha főzni is akarsz,főzőedény(bogrács),tányér,bögre,villa,tisztálkozó eszközök(szappan,fogkefe,fogkrém)törölköző(legalább kettő)Hát kb ennyi.
2011. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
66%
Leginkább sátort
2011. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Sátor nem kell azt visz más és ott tudsz aludni te is,hálózsákot viszont vigyél.Öngyújtó az legyen nálad kés is én szoktam magammal óvszert is vinni mert az inkább legyen és ne keljen mint,hogy kéne azt nincs.Ha tudsz akkor kis baltát.Ha csak két napra mész akkor pénzt ne vigyél csak valami élelmet,én konzervet szoktam vinni,ha több mint két napra mész akkor legyen nálad pénz is.
2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Az előzőeket kiegészítve, ha esős, viharos idő várható, nem árt fóliát vinni amivel leteríted a sátrat. A fóliát érdemes lefogatni valamivel... erre jó egy nagyobb kő is... és egy kisebb vízelvezető árkot is áshatsz a sátor köré.


Ami még jól jöhet: kispárna, pumpa a matrachoz :D

2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ezenkívül ha hegyi terepre mész, iránytű, térkép, balta és túlélőfelszerelés sem árt(horog, zsineg, vízhatlanba csomagolt gyufa). Csak pár deka, de ha eltévedsz, jól jöhet. Egy-két napot nem nagy cucc kihúzni a vadonban, de úgyis gyorsan megtalálnak.
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!