Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik hely a legjobb az...

Melyik hely a legjobb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A legjobbat úgy értem, hogy biztonságos, érdekes (nem csak tenger), lehetőleg kevés betegség.

Ketten utazunk barátnőmmel 2 hónapra, szóval 2lány (19,23).

Lehetséges uticélok:

Maldív szigetek (ez a legdrágább is sajnos):

Bali

Jemen

Nepál

Zöld foki szigetek

Szaud-Arábia (Katar)

Sri Lanka

Szenegál


2011. márc. 27. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Én ennyi idősen itt maradnék Európában!

Mondjuk Andalúziában.

2011. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Európát már bejártuk. Szóval, szerinted melyik?:)
2011. márc. 28. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Bali vagy Sri Lanka, szerintem ezek a legjobbak.
2011. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bali-ra szavazok.
2011. márc. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vinnétek el magatokkal?:)
2011. márc. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hú. kedves kérdező, megkérdezhetem, h h tudtátok már ilyen fiatalon bejárni egész európát ?


én is világot szeretnék látnijárni 1-2 éven belül.

2011. márc. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem írod hogy hol tartozkodnátok, pl hotelben vagy hátizsákkal neki?

Sri Lanka veszéjes és a nénikénk szerint az egyik legkoszosabb is volt (ök évente 2x utaznak egzotikus útra).

Mi tavaly Balit céloztuk meg de terhes lettem és ott vannak moszkítok, de azt olvastam az a leg kedveltebb hátizsákos cél és annyira nem is drága.

Maldív szigetekre egy hatalmas összeg kell, mert a szigetek közötti utazás nagyon drága.

a többi ország amit írtal szerintem nagyon veszéjes és betegségekkel is teli pl Nepál, szenegál, az arab országokba meg a barátnödnek nehéz lenne, mert rövid gatya és hajadon fönt nem mehet (szaud-arábiában biztos nem)


Mi 2 éve Jamaikán voltunk és nekem nagyon bejött. habár a közbiztonság közepes de azért béreltünk autót és azzal is mentünk, meg voltunk buszos kiránduláson. habár ott 1 hét elég a szigetet körbe járni + egy hét a gyönyörü tengerparton feküdni. nagyon szinvonalas a turizmus náluk, a vizük a világ legtisztább csapvize között van, a kaják finomak, és az emberek ha elég borravalót hagysz nagyon nagyon kedvesek. nincsenek mérges vagy veszélyes állatok, nincsenek fertözö betegségek.


ha már bejártátok európát tudnotok kellene ezek után olvasni, és kb fejenkétn 2 hónap 2000€ euró hátizsákkal. a repjegyek ide nagyon drágák.

2011. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a Maldív szigetek szerintem tipikus egész nap a strandon fekvős hely, azon felül persze, hogy gyönyörű.


a többi hely szerintem mind érdekesebb.

először szerintem azt döntsétek el, hogy melyik kontinensre szeretnétek.

én Sri Lanka-t vagy Nepált választanám :)


jó utat, majd ird meg végül mi mellett döntöttetek :)

2011. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

02.23as : majdnem minden hónapban mentünk/megyünk valahova, így Európa már "kész"


7.58as : A helytől függőn 2-3 csillagos szállodákban lennénk. És igen, tisztában vagyunk az árakkal. Repjegy 2-300ezer + szállás + költőpénz, vízumok. Utazás előtt "kötelező oltások" stb.


10.18as : Igen, ezek közül Maldív a legdrágabb. Ha most nem is, de 30éves korom előtt eljutok oda.

Az álom, hogy körbejárjam a világot:))

2011. márc. 28. 13:20
 10/13 A kérdező kommentje:
álmom*
2011. márc. 28. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!