Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Bristolba! Hogy a...

Budapestről Bristolba! Hogy a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Két hónap múlva utazok Bristolba és ez lesz az első alkalom, hogy repülök.Az lenne a kérdésem (főleg azoktól akik utaztak már Bristolba Pestről)hogy mivel a Ryanair közvetlen járat sajnos megszűnt hogy jutok el oda a legkönnyebben?Budapestről-->London Gatwick és utána mi merre?Vonattal vagy busszal tudok-e menni Bristolba?Vagy Birminghamban érkezni?Mindenképp Easyjettel akarok menni, mert az a legolcsóbb.
2011. márc. 31. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha wizzair járattal jönnél ki akkor London Lutonba szállnál le,és onnan indul busz járat (national express) Bristolba.

Van ami közvetlen Bristolba megy,de van olyan busz ami átszállással megy Bristolba.

2011. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még valamit.A wizzair járat olcsóbb szokott lenni mint az easyjet..
2011. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem az easyjet is megáll Lutonba...
2011. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, nekem az easyjetet javasolták, hogy az olcsóbb....de akkor utána nézek wizzairnél hogy hol kedvezőbb az ár.National express oldalán online lehet foglalni jegyet?Illetve, a repülőtértől messze van a buszmegálló....kicsit tartok tőle, mert ismeretlen terep,talpraesett vagyok ezzel nincs baj(középfokum is van)de azért mégis az első alkalom!
2011. márc. 31. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok..

Eddigi tapasztalataim azt mondják,hogy a wizzair járat sokszor olcsóbb mint az easyjet,de ha tudod a dátumot amikor repülni akarsz akkor úgyis látni fogod,hogy melyik járattal érdemes elindulni.

A busz jegyet mindenképpen online intézd el,mert akkor tuti lesz helyed akkor amikor leszállsz a gépről.Ha nem veszel online,akkor vész helyzetben lehet venni a reptéri irodájukba is,de akkor csak arra a járatra ahol van még hely..De lehet,hogy több órát is várnod kell.Ezért mindenképpen online vegyél buszjegyet.

A repülőtértől(a lutoni repülőtérről beszélek) nincs messze a buszmegálló.Sőt nagyon is közel van,szinte eltéveszteni sem fogod tudni..Csak kimész a főépületből,és már előtted is van.Annyi,hogy ha rendelsz online buszjegyet(ugye azt kinyomtatod,hogy kéznél legyen) és annak a busz járatszámát megkeresed..Nem vészes,könnyen meg fogod találni..

2011. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úh köszönöm szépen, sokat segítettél!!!
2011. ápr. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!