Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Animátori munka. Akinek van...

Animátori munka. Akinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, írjon! Hány nyelven kell beszélni? Hány évesen lehet kimenni? Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 17:50
 1/5 anonim válasza:
Attól függ hova.Nézd meg a Szex Csajok Ibizát és abból megtudod ;)))
2011. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
belenéztem. tuti, hogy nem egészen ilyen ez a meló:D
2011. ápr. 12. 18:45
 3/5 anonim válasza:
Hidd el nem sokban különbözik :)).
2011. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, hova szeretnél menni. Jellemzően két nyelvet kérnek, ami lehet angol, német, olasz, francia, spanyol stb.... Általában 18 éves kortól keresnek emberkéket. Én Egyiptomban voltam kint három hónapot, és nagyon élveztem, de az tény, hogy nekünk egész napos pörgés volt. Amúgy nagyon tudom ajánlani, szerintem szuper dolog az animátorkodás, hogyha nyitott és vállalkozó szellemű vagy;)
2011. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) de örülök, hogy írtál:)

megkérdezhetem, hogy te milyen nyelveken beszéltél, és milyen szinten? kikkel mentél ki? mesélj kicsit:) köszi!

2011. okt. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!