Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok el a legegysze...

Hogyan juthatok el a legegyszerűbben és a leggyorsabban tömegközlekedéssel a Nyugati térről a Flora Hungariára?

Figyelt kérdés
néztem egy csomó utat, de mindenhol van majdnem 1 óra gyaloglás. Ezt szeretném elkerülni.
2011. ápr. 19. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért mennél oda kocsi nélkül?
2011. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert onnan vinnének tovább kocsival.
2011. ápr. 19. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudnak máshol felszedni? Ugye ez nagybani piac,kint van a csudában,oda csak kocsival szoktak menni.

szerintem kérdezd meg az osmerőseidet merrőljöbbek vagy merre mennek és beszélj meg egy másik találkozóhelyet

2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38-as busszal elmész a Gát utcáig, onnan besétálsz, kevesebb mint 2.5 km gyalog, fél óra. Vagy szállj le az Auchannál, és szedjenek fel ott.
2011. ápr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igaza van a másodiknak....szedjenek fel az Auchnnál

elmész 4-6 villamossal a Boráros térig és onnan Csepeli hévvel a szent Imre térig és onnan 38-as vagy 138-as, az Auchan szigetig

vagy 3-as metró ferenc körút és onann 4-6 os villamos Boráros tér és úgy a HÉv meg a 38-as


Mivel nagybani piac ott nincs tömegközlekedés, ipari parkok vannak arra, ha be is vállalod a gyaloglást, magányos gyaloglás lesz

egy évben egyszer van oda busz, mikor van a virágkiállítás szeptemberben

2011. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, már megtaláltam a legrövidebbet. Volt egy kis kavarodás.

A Csepeli hévvel valóban a Szent Imre térig kellett menni, de onnan a Volánbusz ami Tököl felé minden óra 40-kor indul, pont lerak ott is.

Majdnem a 38-assal mentem, de nem akartam gyalogolni... :)

2011. ápr. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!