Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Brooklyn, New York, United...

Brooklyn, New York, United States. Vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen ez a hely? Ide szeretnék kimenni

22/L


2011. ápr. 21. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Brooklyn szerintem nem túl jó környék, én akkor már inkább Manhattanbe mennék.
2011. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg Google Earth-n. Nekem nem tetszett, de láttam ott vicces dolgokat. Pl rendőri igazoltatások tömkelege, nudista strand, stb. Izgi hely.
2011. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ott van sok gangsta az tuti
2011. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétségkívül New York legjobb kerülete Manhattan. Itt van a legtöbb nevezetesség. Ez azt is jelenti,hogy ez a legdrágább is. Azonban én nem tartom olyan rossz helynek Brooklynt. Metróval hamar Manhattanbe érhetsz. És Brooklyn nem olyan rossz környék, nem tudom honnan ették az előttem szólok. Brooklynban szegényebbek élnek,mint Manhattanbe,de nem a legalja. Queens és Bronx az ami veszélyes lehet. Na ezeket nem ajánlom, de Brooklynnal semmi probléma.
2011. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ették helyett szedtéket akartam írni. :D
2011. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig az mondom, hogy az igazi New yorkiak azok Brooklynban laknak

Manhattan az a belváros,ott az emberek is gazdagabbak mint a világon minden belvárosban.

a nyomorultak meg a bűnözők Bronxban vannak

Brooklynban lehet azt mondani, hogy "igen, New Yorkban vagyok" mert ott látod a normális embereket ( nem a legalját, mert itt a baj, hogy sokak szerint a normálisan élő dolgozó emberek már a legalja)

2011. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És Brooklynban pont azért láthatsz "izgis" dolgokat, mert így élnek az igazi nagyvárosi "multikulti "amcsik"
2011. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztosan tud róla mesélni, aki ott lakik. :P
2011. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!