Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen idő van Ausztriában?

Milyen idő van Ausztriában?

Figyelt kérdés
pénteken megyek Ausztriába,és nem tudom hogyan öltözzek,milyen arra az idő,Graz,Admont ezen a környéken leszek.
2011. ápr. 26. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyi mint itthon, nincs időeltolódás.
2011. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakom Ausztria mellett, kb 50 kilométerre. Nálunk esik az eső, valszeg ott is
2011. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
én még nyáron voltam ott, hajnalban köd volt, meg hideg, aztán kb. délre melegebb lett,és lehetett rövidujjúban járni.ha nyáron is hűvös volt, akkor most, így tavasszal még hidegebb lehet. szerintem vigyél magaddal hosszúújjút is, meg rövidet is, vagy végy fel egy rövidujjút, és rá egy kis,vékonyabb kabátot,s ha meleged van csak leveszed. nagyon szeszélyes az időjárás arrafelé. Ja, és egyébként jó utat!:)
2011. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott jó idő szokott általában lenni,hasonló mint itthon.Fontos,hogy rétegesen öltözködj,hogy le tudj vetni pár ruhadarabot.Szóval legyen rajtad pulcsi,meg hosszú ujjú.Vigyél valami táskába rövidujjút is.:)

jó szórakozást.:)

2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a grazi 7-napos előrejelzés:

[link]

2011. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kissé hűvösebb van általában mint nálunk, az eső igen gyakori ( sokkal gyakoribb mint nálunk) és reggelente meg nagyon hideg van, mert ugye az éghajlat mérsékelt hegyvidéki

( admont környékén már teljesen hegyvidéki, Grazban meg nedves kontinentális és hegyvidéki keveréke, ebből már tudhatod, hogy mennyivel hidegebb van mint itthon

2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
esetleg megnézed a neten az előrejelzést...
2011. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!