Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik körutazásod volt eddig...

Melyik körutazásod volt eddig a legjobb? Hol jártál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az USA keleti partján voltam eddig (ha lehet mondani körutazásnak). Voltam Washingtonban, New Yorkban, New Jerseyben, Baltimoreban és még 1-2 pici városban. De ha megtehetném, annyi ilyen útra mennék, de áruk a csillagos ég sajnos.. Nagy álmom pl. Tibet, India, Mexikó, Kuba, a Karib szigetek, Izland, Dél-Afrika, Ausztrália (természetesen körút formájában, nem egy városban lógatni a lábam), jaj mennyit fel tudok sorolni.. Remélem eljutok életem során 1-2-be.:) és Te, kedves kérdező, hol voltál, illetve hova mennél szívesen?
2011. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve Kanadában élek, itt szeretnék tenni egy teljeskörű osrszágátutazást :) Utána pedig irány USA a 66-os utat végigmotorozni. De még iszonyat sok helyre elmennék szivem szerint... remélem 1x nyerek a lottón :D
2011. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

USA!

N.Y. - Orlandó - Miami - Bahamák

2011. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik;-) de. a No.1: Peru - fantasztikus! álomszép!
2011. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az egyik zenekaros turné... :)

Kimentünk Bécsbe felvenni egy srácot, aztán mentünk tovább. Másnap hajnalra Monaco-ba értünk, ott eltöltöttünk egy csodaszép napot, majd továbbindultunk Spanyolországba. 5 napot töltöttünk egy Castellón de la Plana nevű városban. Visszafelé megálltunk egy pár órára Barcelonában (ahol megnéztük a szívem csücske Nou Camp-ot és a Sagrada Familia székesegyházat). Ismét buszra szálltunk, majd meg se álltunk Milánóig, ahol egy újabb teljes napot töltöttünk el. Aztán visszafelé már csak holtfáradtan bámultuk az ausztriai tájat. :)

Nem csak a helyszínek miatt, de a társaság miatt is ez volt életem legszebb utazása. :)

2011. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!