Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Dombor nyomott hitelká...

SÜRGŐS! Dombor nyomott hitelkártya nélkül nem is tudok online repülőjegyet rendelni?

Figyelt kérdés

Most bejött egy meló Finnországban, és Szombaton kéne indulni. A WizzAir-nél ki is néztem egy jó ajánlatot, de nincs dombor nyomott kártyám. Ha a sima bankkártyámra pénzt töltök, akkor azzal is tudok fizetni? Ha utazási irodához megyek, ott sokkal több pénzt fognak kérni? Nagyon sürgős!

Köszönöm


2011. máj. 4. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán bemész a bankba és el tudod intézni készpénz befizetéssel is.
2011. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De tudsz,

A legtöbb Visa Electron és MasterCard (Unembossed) már tartalamz CVC kódot. Ha ilyen van a kártyádon akkor tudsz neten fizetni vele.

[link]


Milyen kártyád van?

2011. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most néztem. MasterCardom van. És van rajta olyan kód, amit a linken is láttam. Akkor holnap bemegyek a bankba, és töltök is rá pénzt a foglaláshoz. Meg még utána kérdezek, biztos ami biztos. Remélem a holnapi foglalásig nem lesz drágább...

Köszönöm.

2011. máj. 4. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában kártyaszámot, lejáratot, és azt háromjegyű CVC kódot kérik netes vásárláskor.


Régebben nekem is nem dombornyomott MasterCardom volt és többször vásároltam vele neten.

Most egy hagyományos Visa Electronom van (ez sem dombornyomott) és ezzel is vettem már ezt az neten.


Kérdezed meg a bankban a vásárlási limited (ha nem tudod fejből). Nehogy gond legyen a repjegyél. Mert ha 100ezer a limit és te 120-ért akarsz repjegyet venni, akkor szívás.

2011. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Játszd el" ma a foglalást az oldalon, juss el egész addig, ahol a kártya adatait kéri. Ott kiderül az is, hogy milyen más módon tudsz fizetni és akkor holnap már nem ér meglepetés, amikor tényleg meg akarod venni a jegyet.
2011. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
online vásárlásnál nincsen limit szerintem.
2011. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De van, napi vásárlási limit arra is vonatkozik

limit a kártyára vonatkozik - Ha 100ezer a napi limit és már vettél 60ért valamit a tescoban, akkor már csak 40ért tudsz a neten vásárolni (ez persze fordítva is igaz)

2011. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!