Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen látványosságok vannak...

Milyen látványosságok vannak Bonyhádon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Na én pont Bonyhádon lakok. Látványosság? A város kicsi, de műemlék több is van. ott a könyvtár a Perczel kastélyból lett kialakítva. A 3 templom. A katolikust ami a központban van nem rég újították fel kívül belül. Az már legalább 3száz éves a bejárata mind a mai napig érintetlen. Itt van az ország legnagyobb Május fája. A belváros. ifjúsági park. A Szecska családi házas övezet itt nyugalom és csend van valamint jó messzire el lehet látni. Ha kinézek az balakon lehet látni a Mecsek hegyeit, de olyan részletesen, hogy egy legelő őzt is meg lehet pillantani a hegy oldalba. Ezenkívül a várost körülölelő dombok, hegyek. Egy szép völgyben meghúzódik a Szecska tó. Szerintem szép az egész város. És persze ott van a zománcgyár és a cipőgyár.
2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
énis itt lakom bonyhádon jó he jcsak tul sok a féreg szarevő cigány
2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Sajnos. Tapasztaltam.
2011. szept. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!