Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Loptak meg már a vonaton?

Loptak meg már a vonaton?

Figyelt kérdés
Tőlünk tegnap loptak el egy kézitáskát,ami a fejünk felett volt....azt mondta a kalauz,hogy ez még semmi ahhoz képest,amikor kiloptak egy fényképezőgépet a tokjából úgy,hogy ott ült az utas mellette.
2011. máj. 22. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a laptop táskám tűnt el még szerencse hogy laptop az ölembe volt és arról hallgattam a zenét így nagy kárt nem okozott a rabló, szerencsére csak tápkábel meg egy adathordozóm tűnt el az nem volt akkora érték.

Egyszer nyaralásból jöttünk haza és a 60e. Ft os fényképező gépem ottvolt mellettem a kis táskámba benne a telefonom és az irataim is, még szerencse hogy a barátom időben észrevettem hogy az egyik utas gyanúsan motoszkál ott és elkapta aztán "ledobta" a vonatról. Azóta résen vagyok és minden olyan dolgot úgy teszek magam mellé hogy szorosan az ablakhoz közel ülök és az ablak felőli oldalra teszem az értékesebb dolgokat.

20/L

2011. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. :)
2011. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

NEM.

Autóval járok.

2011. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy mivel jársz...
2011. máj. 22. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, csak nem magyarországi vonaton
2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!