Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 18 év alatt lehet-e repülőn...

18 év alatt lehet-e repülőn cigarettát szállítani?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok megyek ki egy magyar barátomhoz Finnországba repülővel, szülők nélkül. 2 dobozt szeretnék neki kivinni egy olyan márkájú cigarettából amit odakint nem árusítanak. A szülők nem tudnak a tervemről és az lenne a kérdésem, hogy vihetek-e és ha igen akkor hol, értem ezen azt hogy kézipoggyász / repülő alja? nagyon sürgős lenne mert 2 nap múlva utazok
2011. máj. 25. 18:48
 1/5 anonim válasza:
alsógatyádba rakd be, majd ha odaérsz, vedd ki.
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálnám ahogy az első:D
2011. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nem vágom, de szerintem próbáld meg, sokat nem veszíthetsz és felelőségre se vonhatnak, de am nemhiszem hogy para lenne. Vonalkódot hagyd rajta, mert különben azthihetik, hogy csempészed és sztem ne a kézipoggyászba rakd, hanem a ruháid közé.
2011. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2011. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dugd fel a seggedbe a cigi dodbozokat, oda biztos nem nyulnának be még ha be is riasztana a csekkolásnál...
2014. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!