Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaztatok úgy hogy egyénileg...

Utaztatok úgy hogy egyénileg szerveztétek az utat, szállást, stb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak így utazom! nem bízom meg egy utazási irodában sem. Az utazási irodák lehúznak ilyen olyan költségekkel. Kösz, nem. Mindent magamnak intézek. Nem nehéz, mert a neten van egy csomó megbízható szálláskereső+meglehet találni a legolcsóbb repjegyeket is.
2011. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! egyszer mentem utazási irodához jól lehúztak persze, utána magam szerveztem mindent és sok pénzt meg spóroltam. Én csak olyan utazásra megyek ahol nincs se csoport semmi amihez kötődni kell és mindent csinálhatok úgy ami nekem kényelmes.
2011. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak igy megyek,ja es sporolok is vele
2011. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is csak így utazom. Nem csak spórolás miatt, de így nem egy előre összeállított csomagra fizetek be, hanem azt nézek meg, ami nekem tetszik és annyi napra megyek, ami nekem kényelmes. Nem muszáj heti turnusban... A net korában már nem lehetetlen külföldi utakat sem leszervezni előre, rengeteg az információ
2011. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!