Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik külföldi országban...

Melyik külföldi országban élsz/dolgozol, hogy kerültél oda?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataid? Lehet-e ott munkát találni?

Milyenek az életkörülmények, emberek? Jól döntöttél-e?


Rövid beszámolóknak örülnék.

Köszönöm!


2011. jún. 1. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában élek,/dolgozom.

Repülővel jöttem ki.

Az életkörülmények nem rosszabbak,és jobbak az otthoninál.Ha van munka akkor szépen el lehet boldogulni.Az emberek változóak akárcsak otthon.Itt is vannak tök hülyék,itt is vannak tök bunkók és vannak nagyon rendes emberek, Bár cigány nem sok van,de bőven vannak pakik,fekák akik akár cigányok is lehetnének,mert ugyanúgy viselkednek,ugyanúgy utálnak dolgozni,és ugyanakkora problémát okoz az angoloknak.

Nem jól döntöttem.Ha jól döntöttem volna akkor most Spanyolországból,vagy Olaszországból vagy akár Németországból írnék..Anglia már messze nem olyan jó mint évekkel ezelőtt.Az árak lassan utolérik a fizetés mértékét.Vagyis az árak emelkednek de a fizetés nem.Munkát is egyre nehezebb találni.A takarítás,mosogatási munkákhoz is kell nyelvtudás,és ugyanolyan lekezelő bánásmódban részesül az ember akárcsak otthon..

2011. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ott sincs kolbászból a kerítés...
2011. jún. 2. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Már régen nem kolbászt lát az ember :)
2011. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!