Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cigit lehet felvinni a repülőre?

Cigit lehet felvinni a repülőre?

Figyelt kérdés
Most jún. 10edikén utazok törökbe 10 napra és szüleim nem tudják hogy cigizek ezért ott nem tudok venni mert nem adnak pénzt. A repülőre vihetek fel egy dobozt ? Vagy ha átvilágítják akkor megnézik ? Vagy a nagy bőröndöket át sem világítják ?
2011. jún. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet felvinni simán, nincs a tiltólistán. Nekem a kistáskámban is volt 1 nyitott doboz + a kézitáskában vittem még 1 kartonnal. Nem is mertem volna a bőröndbe tenni, nehogy lenyúlják a csomagtérben.
2011. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és nem ellenőrizték vagy nézték át a cigiket ? egyébként meg köszönöm a választ!
2011. jún. 7. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
rég volt de onnan tudom hogy lehet,mert bementem rágyújtani olyan helyre ahol szigorúan tilos (ahová becsekkolás után,gépreszállás előtt vagy) mer már nem bírtam,így nyilván volt nálam cigi
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
Feladott csomagba azt teszel amit akarsz, de azért kereskedelmi mennyiséget ne rakj bele, mert minden országban meg van szabva hogy mennyi cigarettát és piát vihetsz be vámmentesen. Kézpoggyászban sem szólnak 1-2 dobozért amíg nem gyújtasz rá.
2011. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített !
2011. jún. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!