Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a KuponVilág...

Hogy működik ez a KuponVilág oldal?

Figyelt kérdés
valaki elmagyarázná ? Azt mondta ismerősöm hogy itt akár egy 100.000 forintos utat 30-50 ért is meglehet venni..igaz?
2011. jún. 9. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igaz.


Rengeteg ilyen oldal van mostanság qponverzum, bónusz brigád stb. Ők lealkudnak egy ajánlatot (pl. nyaralás) és te kedvezményesen megveheted. Aki kiadja ezt, annak azért jó, mert egyszerre ilyen nagy ajánlatnál több száz rendelés is lehet, ami nagyon sok bevétel. Így az is jól jár, aki eladja és az is, aki megveszi (mert olcsó). Persze nem mindig ugyan azok az akciók vannak, mert hosszútávon nem éri meg egy terméknél az eladónak.

2011. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 9. 18:28
 3/11 shelli válasza:
Bocs, h ide kérdezek, de mi van ha nem vagyok se pesti se pécsi, se semmi olyan amit meg lehet jelölni?
2011. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

pl nemrég volt egy pesti kozmetika aki 250-es maximum vásárlót jelölt meg ezen az oldalon.

Na most ha az oldal segítségével összejön ez a 250 fő.

ők x % kedvezményt kapnak.

Itt pl egy arckezelésről volt szó, ami azt hiszem 6000 Ftról volt leengedve 2000-re.


És mivel összejött a 250 fő, ők megkapták ezt a kedvezményt.


Egyrészt jó reklám a kozmetikának, másrészt valószínűleg még így leengedett árral is megéri nekik ez a dolog, hiszen abból a kuponvilág által szerzett 250 főből valószínűleg maguktól csak kb 20an mentek volna el ide a kezelés eredeti áráért. Vagy annyian se.


Aztán ha megismerik a kuncsaftok a helyet később akár drágábban is visszajárnak.. Mert tetszik nekik amit ott kaptak.



Így működik minden szolgáltató esetén.

Szóval hiába nagy az engedmény,amit adnak, de a reklám és a megnövekvő veveőszám miatt még így is megéri a cégeknek, vállalkozásoknak.

2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
-vevőszám
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nagyon jól működik.

Megrendelsz valamit 2500 helyett 500-ért.

Mondjuk megvette 100 ember. Amúgy sem ér 1000Ft-nál többet, de ők azt mondják, 2500. Legyen, bár mindenhol kijön 1000-ből.

Persze jó reklámnak, mert 100 ember előfizet, ez ráfizetés.


De nézzük csak, hogy mennyi is a reklám.


100X 500Ft (veszteség) = 50.000Ft


De... mivel 25 ember nem váltja be a kupont, ezért 25X500= 7500Ft a veszteséget enyhíti.

Így a reklám kb 42.000Ft-ba kerül.


És persze többé nem megy oda senki vissza, mert mindig keresik a jobbnál jobb ajánlatokat, amit a büdös életbe nem vennének meg, csak azért, mert én is, mert olcsó.

DE lópéniszt olcsó, ha nem váltja be az ember.

Eddig 4 kupont vettem, 1et sem váltottam be.


Ez növeli a statisztikát...


Bár az egyik már félig be van váltva, de egészen nem lesz.


És belőlem van több ezer felhasználó, aki ugyanígy van.

Sőt, rengetegszer olvastam, hogy a több tízezer ft-os hotelkuponokat nem tudták beváltani.


Erről ennyit.,

2011. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem az előző váalszadó kicsit rosszl látja


igenis sokkal olcsóbban lehet hozzájutni amúgy drága szolgáltatásokhoz!

meg lehet nézni h eredetileg mennyi pl egy fogfehérítés vagy egy kozmetikai kezelés, gy akármi..


az tény h reklámcélú de ettől még nem rossz.

2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

-válaszadó

*rosszul

2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*vagy
2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó előtti

a logikád tök hüleség


ha rákattintasz h kéred a szolgáltatást adott áron, akkor váltsd is be



ez a lényege!!! már ne is haragudj de te vagy a hülye ha nem váltod be nem ez a rendszer hibás


én 3-mat váltottam be eddig és elégedett voltam

2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!