Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oroszországnak lehet 10...

Oroszországnak lehet 10 időzónája?

Figyelt kérdés

Ma nézegettem egy GMT time zone mapot... és ha jól számoltam Oroszország 10 időzónában van felosztva. Ez lehetséges? Ha meg igen, hogy oldják meg, hogy pl a tv műsorok mindenkinek kedvező időben legyenek? mert pl itt a nyugati felén oké hogy este megy a híradó, meg a kedvenc film, de az az országuk másik felén -10 órában van... O.O

Vagy csak én értem rosszul?


2011. jún. 16. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Nyolc csak az a 10 :). De így is sok. Meg azért elég sok a kevésbé lakott terület, plusz, a legtöbben az európai részen laknak meg a déli részeken. Ahol maximum 1-2 óra az eltérés. És ahogy olvasom a népesség 73 százaléka városban lakik. A maradék meg elszórva.

De akár csúsztatással is meg lehet oldani a dolgot, mármint a műsort csúsztatni, a híradásoknál ez nem jó, de arra ott vannak a helyi TV-k. Meg szerintem akik ilyen messze laknak az Eu résztől azok beletojnak a híradóba... :D

2011. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oroszország legnagyobb része lakatlan, a grizlimedvéket nem hiszem, hogy nagyon izgatják a napi hirek.
2011. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!