Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaztatok már a GUP-327-es...

Utaztatok már a GUP-327-es buszon?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok, hogy hívják a sofőrjét?
2011. jún. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben, Győrött, Balassagyarmaton vagy Harkányban? Város, -rész, járatszám?
2011. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Autópark Kft. Pécs egyik különjáratú autóbusza.
2011. jún. 17. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, tökre nem bántásból kérdezem, de szerinted valaki megjegyzi a különjáratú buszoknak a rendszámát? (Rajtad kívül természetesen.)
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én megjegyeztem. Ha te nem, arról nem tehetek.
2011. jún. 17. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Őt?


[link]

2011. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. Őt.
2011. jún. 17. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Már majdnem megírtam, hogy hogy hívják, de bunkón válaszoltál, így ezt is kapod vissza.


További jó kérdezősködést.

2011. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 17. 20:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az oldal arra való, hogy minél többet lehessen segíteni a kérdezőnek egy adott kérdéssel kapcsolatban. Nem pedig arra, hogy direkt ne áruljuk el azt. :/

Előző válaszoló: amikor arra kérdeztél rá, hogy ki az aki rajtam kívül megjegyzi a különjáratú autóbuszok rendszámát, leírtam, hogy én igen( ez azért van így, mivel idén és tavaly is, egy héten keresztül mindennap utaztam rajta ) A kérdésed alapján úgy gondoltam, hogy te nem jegyzed meg ezeket. De utólag rájöttem, hogy tévedtem, mivel te még a sofőrjének a nevét is tudod. Ezt pedig azért nem árulod el, mert én valahol bunkón válaszoltam. Nem tudom, hogy hol. Ezért bocsánatot kérek, nem direkt volt.

Remélem, hogy a következő kérdezőnek, akinek a kérdésére tudod a választ, nem fogod eltitkoli, és válaszolsz rá. Ha tényleg bunkó akarnék lenni, most azt mondanám, hogy további jó titkolózást. De nem fogom, abban reménykedve, hogy ezt elolvasva talán nekem is elárulod a választ. Köszönöm! :)

2011. jún. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!