Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki a Glarus...

Utazott már valaki a Glarus Tours-al Bulgáriába, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 10:43
 1/8 anonim válasza:
mi tegnap foglaltuk le, augusztusban utazunk.
2011. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi Júliusban megyünk. Bulgáriában jártam már, de nem ezen az irodán keresztül.

2011. jún. 22. 07:45
 3/8 anonim válasza:
és végül ezen az utazási irodán keresztül utaztok?
2011. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Reméljük jó lesz.
2011. jún. 27. 07:44
 5/8 anonim válasza:
Minden megfelelően zajlott/zajlik az utazási irodával kapcsolatban? Kicsit tartok így a netes foglalástól, majd írd már meg légyszi! Előző voltam :) Köszi:)
2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Vasárnap jöttünk haza. Minden rendben volt azt leszámítva, hogy odafele a buszon nem volt légkondi és megkellett állni megcsináltatni. Ha van konkrét kérdésed válaszolok. Melyik szállodában fogsz megszállni? Hol?
2011. júl. 20. 08:59
 7/8 anonim válasza:
Értem, és örülök h minden rendben volt, a buszt leszámítva. Azt hittem kocsival mentek, mi azzal megyünk így kicsit húzósabb. Egyenlőre szállást keresek Romániában odafelé 1éjszakára, mert hosszú az út egyhuzamban. Az utak minősége milyen volt? Mi a Hotel Evridikaába megyünk.
2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát az utak nem voltak valami jók. :S

Helyileg hol lesztek? Mi Ravdában voltunk. Nem mertük most kocsival bevállalni, de legközelebb mi is azzal megyünk megbeszéltük.

2011. júl. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!