Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A telefonomon van 'Offline'...

A telefonomon van 'Offline' üzemmód. Ez az, amivel lehet a repülőgépen is használni?

Figyelt kérdés
Nem telefonálni vagy netezni vagy ilyesmit akarok, egyszerűen csak zenét hallgatni, mert se mp3, se mp4 lejátszóm nincs. Egy három és fél órás utat nem bírok ki zene nélkül.
2011. jún. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
igen az az, úgy használd a gépen. viszont a fel és leszállásnál ki kell kapcsolni, nem elég az offline üzemmód (tudom, mert sokat repülök)
2011. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem elég az offline mód, akkor minek van,ha nem is lehet használni?! Én minden így használom és zenét is telón hallgatok...repcsin
2011. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg igazad van, de a stewardess nem tudja, hogy Te valóban offline-ba tetted (tudod hányan azt se tudják mi az és mi értelme?), ezért figyelmeztethet.

Inkább elkerülöm az egyébként barátságos szóváltást, fel és leszállás közben nem használok semmit.

2011. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 20. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor az offline-t repülő módnak is hívják. Én zsebre vágom a telót meg a zsinórt se lógatom annyira ki. Még egyszer se szóltak érte.
2011. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!