Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen problémákat vethet fel...

Milyen problémákat vethet fel egy többnapos, de egyetlen témára épülő programcsomag megszervezése?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok a hülye, de nem értem a kérdést!:S
2011. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most arra gondolsz, hogy milyen engedély kell hozzá, hogy egy utazást megszervezz pl, akkor ahhoz kell vmiylen utazásszervezői engedély. Ha nem erre, akkor esetleg probléma lehet szervezés során, hogy ugye nem tudod előre, h milyen lesz az érdeklődés, de a szállást, éttermet, buszt le kell szervezni, lehet vhol előleget is kérnek, és nem túl rugalmasak, ha nem jön össze a csoport, akkor is kell vmennyit fizetni...
2011. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én sem nagyon értem a kérdést, de ezt kell kifejtenem az érettségin és nagyon reméltem, hogy valaki megtudná határozni :))
2011. jún. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!