Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Siófokon a vasútállomás...

Siófokon a vasútállomás messze van a Balaton parttól (ami NEM fizetős), és a szállásoktól?

Figyelt kérdés
Jah és lehet valahol sátrat bérelni és úgy sátorozni ?? csak pár napra tudnánk menni, és hátha így olcsón megtudnánk oldani.
2011. jún. 23. 09:50
 1/4 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem, hogy 3 főnek kellene.. 2felnőtt és egy tinilány :D
2011. jún. 23. 09:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kempingbe akarsz menni az a siófoki állomástól messze van, 5 km az Aranyparti kemping, de van olyan vonat (nem mind) ami letesz Szabadifürdőn és onnan kb 500m.

Sátrat nem hiszem, hogy lehet bérelni, de ebben nem vagyok biztos. Viszont a kempinghez tartozik szabadstrand és elég jó szerintem.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állomástól a Balaton kb 100 méter.A szabadstrand sincsen sokkal messzebb, ha a sétányon mész, akkor vagy 200-300méter.A sátrakat nem tudom.
2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem, max 500méter régen még amikor nem volt kocsink mi is vonattal mentünk.
2011. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!