Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralás előzetes szállás...

Nyaralás előzetes szállás foglalás nélkül júliusban és augusztusban! Sikerülne?

Figyelt kérdés

Igazából ez már a jövő évi terv. Mivel az idei már meg van szervezve, neten már mindent elolvastam, amit találtam róla, ezért már javában készülők a jövő évi nyaralásra.:DD

Igazából eddig az a terv, hogy alapból lenne egy 10 napos szállásunk. (Görögország déli részén)

De arra gondoltunk, hogy odafelé 1 éjszakát és visszafelé egy éjszakát egy észak-görögországi városkában töltenénk. (tengerparti városkára gondolok)

Viszont azt nem foglalnánk le előre, hanem helyben keresnénk szállást.

Szerintetek sikerülne találnunk szállást, vagy inkább azt is foglaljuk majd le előzetesen? (nincs megkötés, hogy melyik városok. Ahol találnánk szállást, ott lennénk)


Bocsi, hogy ilyen zavarosan írtam le, és köszi előre is a válaszokat!! :)


2011. jún. 27. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy foglald. Messze van az még, nem is éri meg szarakodni vele. Minden kisvárosban a vasútállomás és a távolsági buszállomás környékén lesik a turistákat szállás-ajánlatokkal. Az egész titka abból áll, hogy légy határozott és mindennek a felét ígérd :))
2011. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljességgel fölösleges. Ráadásul az idén is az járt jól, aki később foglalt. Februárban még az egekben voltak az árak, aztán májustól elindult a kedvezmények sora, ugyanis a turisták túlértékeltnek tartották a háromcsillagos helyek ötcsillagos árait.És ez még mindig mérséklődni fog. Mi az idén Albániát választottuk Görögország helyett.
2011. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!