Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki a work and...

Dep25 kérdése:

Utazott már valaki a work and travel programmal ha igen mik a tapasztalatok az ott munkával keresett pénz fedezi a költségeket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 19:03
 1/5 anonim válasza:
100%
En csak a lanyomtol halottam rola, annyit, hogy draga mulatsag. Persze lehet, hogy azert, mert aki ilyen programot valaszt annal a fontos, hogy olyan munkat csinaljon amire kulonben nem igazan van lehetosege.
2011. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam kint egy nyarat, nekem visszahozta a belefektetett pénzt. Bár nekem maga az élmény többet ért.
2011. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én inkább keresni szeretnék most, az csak plusz, hogy világot is látok, csak attól félek, hogy nehogy többet fektessek bele, mint ami visszajön.
2012. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2000 USD, hogy kijuthass, ez fedezi körülbelül az első két heti költőpénzed. Valóban drága, de belevágnék, ha tudnám, hogy tényleg jól kijövök és maradnék egy nagyobb összeggel.
2012. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kipróbáltad végül a programot? :-)

Kíváncsi lennék a tapasztalataidra.

2012. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!