Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok olyan 15-17 éves...

Hol találok olyan 15-17 éves lányt, aki eljönne velem és apukámmal nyaralni Olaszországba? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Tizenhat éves lány vagyok,mostanában nincsenek barátaim,nincs testvérem,unokatesóim messze laknak.Apával ketten nem szeretnék menni,mert úgy túl unalmas lenne.

Olyan lányt keresek,aki korban hozzám illő,szereti a vízi/kaéandparkokat és hasonló helyzetben van,mint én.Hol keressek útitársakat neten?

Kétségbe esetten kereső 16/L :P


2011. júl. 5. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát... menj ki a városba/faluba ismerkedni. jobbat nem tudok tanácsolni. Pl ha van kosárpályátok, az jó ismerkedő hely. Odamész és megkérdezed tőlük, hogy beállhatsz-e játszani, csak nem olyan köcsögök, hogy nem fogadnak be, és elkezdesz ismerkedni. Netben ne bízzál meg. Nem a netből áll az élet.
2011. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de a mamámnál vagyok nyáron,ami egy kicsi város.Itt már kialakult bandák vannak,de azokat sem tudom,hogy hova járnak.Szóval valami hirdetős lehetesőg vagy valami ilyesmi kellene.
2011. júl. 5. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
itt
2011. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Pontosan hogy értetted azt,hogy "itt"?Kifejtenéd bővebben?Köszönöm:))
2011. júl. 5. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát, itt felteszed az Utazás -> Európa kategóriában

tuti lesz jelentkező

2011. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi,remélem,hogy lesz jeletkező:)
2011. júl. 5. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársaid, barátaid nincsenek? Ne egy vadidegennel akarj elmenni nyaralni.
2011. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Van sok leszbi lány, aki szívesen elmegy veled majd...
2011. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ohh én simán elmennék Olaszországba ...a legjobb hely az egész világon. *.* Soha nem lehet megunni :P

17/L

2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hova valósi vagy? csak mert én is hasonló helyzetbe vagyok a barátaim mind messze vannak ha elmegyek egy szórakozóhelyre ott mindenki drogozik meg hasonlók én ezekből meg nem kérek ha gondolod írj privit beszélgetnék veled:)...

16/L

2011. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!