Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzair, reptér, repülőjegy,...

Wizzair, reptér, repülőjegy, visszaigazolás, pár kérdés?

Figyelt kérdés

ma vettem meg a jegyet neten, banki átutalással fizettem, ilyenkor kb. mennyi idő, mire megjön a visszaigazolás? az ugye az e-mail címre jön ? (mert máshova nem tudom elképzelni)

chek in hogy működik ? (reptéri)

hely mindenkinek ami jut ?

fényképezni lehet a gépen?(pl. a felhőket :) )

a reptéren nehéz eligazodni ?

aki kikísér családtag meddig jöhet velem ?

miután leszáll a repülő, hogy találom meg a csomagom?

nagyon hálás lennék, ha valaki adna egy jó részletes felvilágosítást.

köszönöm!


2011. júl. 5. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor banki átutalással fizettünk, aznap délután már megjött a visszaigazolás. Az e-mailcímre jön. A reptéri check-in ugyanúgy működik, mint bármelyik mások légitársaságnál. Odamész a reptéren az indulási oldalra, valamelyik monitoron megkeresed, hogy az adott járathoz hányas számú pultnál van a check-in, majd be állsz a sorba.

Hely mindenkinek, ami jut, de van ott bőven hely, álló utast még sosem láttam.;) Mi ketten szoktunk menni, és még mindig volt egymás mellett hely. Nehézségek legfeljebb akkor szoktak lenni, ha nagyobb társasággal mész, és úgy akartok mindenáron egy más mellé/mögé kerülni.

Ferihegy nagyon kicsi reptér, az egyes terminál pláne, pár lépéssel felfedezhető az egész, elkavarodni lehetetlenség.

A kísérő családtagtól a check-in után, a biztonsági ellenőrzés előtt kell elbúcsúznod.

A reptér leszállása után követed a többi utast, illetve a "baggage reclaim" feliratot, ami egy olyan teremhez vezet, ami tele van futószalagokkal. Amelyik fölött a monitoron Budapest van kiírva, ott lecövekelsz, és ha látod, hogy a futószalagon a saját bőröndöd jön, akkor odaállsz és leemeled. Érdemes megjelölni valamivel a bőröndöt, pláne ha valami tucatdarab, akkor nem kell pl. minden egyes kék bőröndön olvasgatnod a névcímkét.

Fényképezni, videózni lehet a gépen.

2011. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az első válaszolót, hogy a Wizzair-nél online checkin van, vagy indulás előtt néhány nappal otthon kell kinyomtatnod a beszállókártyát.
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Most kb. minden megvilágosodott :)

Egyedül megyek, szóval nem lesz gond azzal, hogy ki mellé üljek, csak jó lenne ablak mellé, szeretném fényképezgetni a felhőket :)

Én ma délután olyan 5-6 óra körül utaltam. Remélem holnap megjön a visszaigazolás.

Még egyszer köszönöm! :)

2011. júl. 5. 23:34
 4/7 A kérdező kommentje:
de van reptéri is. én azt jelöltem be.
2011. júl. 5. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kár volt felárat fizetni.
2011. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már foglaltam Wizzairnél és nem emlékszem visszaigazolásra, lehet h nem jól mondom, de én csak kinyomtattam a check-in lapot és kész...de lehet h nem jól emlékszem, javítson, aki tutira tudja :D
2011. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvileg arról kéne gy visszaigazolást kapnom, hogy amit átutaltam pénzt, az megérkezett.
2011. júl. 5. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!