Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair szeretnék lenni...

Au pair szeretnék lenni magyar családnál (vagy részben magyar) külföldön. Hol találhatnék ilyen családot? Mutatnátok oldalakat?

Figyelt kérdés

Azért szeretnék olyan családhoz menni ahol van valaki magyar is, mert nem biztos a nyelvtudásom,(mármint nem beszélem folyékonyan, de azért tudok) és nem érezném biztonságban magam teljesen idegen környezetben.

(angolul tanultam,amiatt szeretnék kimenni)


2011. júl. 11. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam 3 gyerek mellett egy angol családnál ahol az anya magyar,hogy itt kint Angliában ismerkedtünk meg.Mivel kellett neki valaki aki vigyázz a kicsikre,elvállaltam (már nem dolgozom nekik)

Én úgy vettem észre,hogy a magyar szülők nem igazán hirdetik az au-pair állásokat.Arról nem is beszélve,hogy sokkal rosszabb munkaadók mint az idegenek.

H au-pair akarsz lenni akkor nyugodtan menj külföldi családhoz..jobban járnál..Tudnék mesélni,hogy milyen volt az anyuka,és ledöbbennél,mert pont egy magyartól nem gondolnád..

2011. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyar családokhoz ne menj! Nincs annál rosszabb! És ha nem biztos az angolod? Nyílván ezt a család is tudja és nem vár el perfekt angolt. Meg amúgy is ha magyar családhoz mész, akkor nem feltétlenül leszel rákényszerülve az angol nyelvre. Akkor tudsz jól megtanulni, ha muszáj!
2011. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Még valamit..Én jelenleg is kint élek Angliában.A szomszédom 2 gyerekes angol család.Mindkét szülő angol.Nekik lengyel au-pair dolgozik.Amikor kijött jó ha alapszintű angol tudása volt.De vagány,belevaló csaj,aki ha nem tudta magát megértetni akkor vagy leírta vagy elmutogatta hogy mit akar..Nagyon kedves,és vidám lány..A családnak a jelleme tetszett benne,és őt kérték.3 év utána lány most megy haza végleg augusztusba.A szomszédom már el is sírta magát,hogy mennyire fog nekik hiányozni..

Ezt csak azért írtam le,mert van amikor nem tökéletes angol tudással is lehet boldogulni..

2011. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jövő hónap elején utazom magyar családhoz (bár nem Angliába). A volt aupairjeiknek nagyon jó véleményük van a családról, velem is eddig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek.

Ha gondolod írj privit, és megírom, hol találsz magyar családokat.

2011. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!