Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elhagynám az országot! Hová...

Elhagynám az országot! Hová menjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkötözni egy olyan helyre ahol kedvesek, barátságosak az emberek. Befogadják az idegeneket. Ahol ha dolgozok akkor elismernek. Ahol új életet kezdhetnék. Elegem van a mindennapi darálóból és abból, hogy kidolgozom a belem és semmibe vesznek és semmire se viszem. Szerintetek létezik ilyen hely? Poénkodó válaszok nem érdekelnek.
2011. júl. 15. 09:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Angliával, Hollandiával, Németországgal, Belgiummal, Svájccal, Ausztriával, Norvégiával, Svédországgal, Franciaországgal meg lennél elégedve Magyarország után. Valamelyik csak tetszik...
2011. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
0%

Menj az arabokhoz, pl Kuvait és környékére.

Azok rendesek:D

2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
gyere velem szeptembertől Szicíliába:) mi a végzettséged?
2011. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
09:46 Az ilyenek "intelligens emberek" miatt megyek el. Remélem Te itt maradsz.
2011. júl. 15. 10:12
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Az északi országoknál van leginkább az ahogy leírtad. Pl Finnország, Svédország, Norvégia. De így van ez Ausztriában, Svájcban, Németországban.
2011. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Olaszorszag.Ott tok rendesek.
2011. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
09:46 Annyira hülyeséget nem írt ha nagy pénzkeresés a cél. Mert az arab országokban egy olajmérnöknek nem szerénykednek a fizetésnél:)
2011. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok, de nem a munka a büdös. Máltára bármikor mehetnék, de inkább "hűvösebb" helyek érdekelnek. Szicília és az olasz mentalitás meg túl sok nekem. Nyugodtabb, kedvesebb légkör egy kisebb város ami nekem kellene.
2011. júl. 15. 10:17
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Biztos örülnek odakint még egy bevándorló magyarnak. Aki pedig itt nem életképes, az kint sem lesz életképes.
2011. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A pénz nem érdekel. Dolgozni meg fogok nem segíjért megyek. Éppen ezért a fő számomra a "családi, baráti" közeg. Ahol lehet új életet kezdeni. Elmenni innen ahol annyi köcsög van. Ami itt is meglátszik, mivel egyesek azért regisztrálnak hogy sikeresen elérjék a 0%-os hasznos választ adó státuszt.
2011. júl. 15. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!