Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Németországból rendelek...

Ha Németországból rendelek pólót vagy valamit, akkor mennyi a postai költség? Ha nem az expresszel kérem, vagy mivel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Több mindentöl függ: honnan rendelsz (privát személy, üzlethálózat, ebay), mivel küldik, stb.

A legtöbb helyen meg van adva a postaköltség is, de ha nem, akkor célszerü rákérdezni, már csak azért is, mert nem mindenhonnan szállitanak külföldre.

2011. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

innen szeretnék:


[link]

2011. júl. 21. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Elöször is legalább 30 Euro értékben kell rendelni, különben akkoris ennyit számláznak, ha kevesebb a megrendelt áru értéke.

A postaköltség (10 kg-ig) Magyarországra 14,90 Euro.


Remélem, ezzel minden kérdesedre kaptál választ, ha nem, akkor kérdezz vissza.

2011. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Igen, mindenre kaptam választ! :))

2011. júl. 22. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szivesen
2011. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amit néztél, az nem expressz szállítás, ugye?! És mennyi idő lenne? Átveszem, és a futárnak kellene majd odaadnom a pénzt?


GLS szállítja, vagy nem..??

2011. júl. 22. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oldalon nem választható expressz szállitási lehetöség, a nromál van megadva, az viszont nincs, hogy milyen futárszolgálattal, de feltételezhetö, hogy GLS. A postaköltséget is ki kell az áruval együtt fizetned, amikor megkapod, akkor már nincs emmi költséged - esetleg ha akarsz borravalót adni, de az önkéntes.
2011. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen!!!!!!! :)


Persze, ha nem tudom átvenni, mert nem vagyok otthon-akkor a postára kell mennem érte. Gondolom.. mert ugye így szokott lenni?!

2011. júl. 23. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem todom, hogy ha nemvagy otthon, akkor mi van , általában vagy a postára kell érte menni, vagy beadja a szomszédba, vagy megpróbálja másnap mégegyszer.
2011. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! :) Mást már nem kérdezek.xD :D


Egyenlőre. :D

2011. júl. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!