Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg félnünk kéne Pozsonyba...

Tényleg félnünk kéne Pozsonyban? 22N

Figyelt kérdés

A párom felvidéki magyar, és éppen jövő héten megyek hozzá egy hétre, ilyen utónyaralás-szerűségre. :))


Mondtam neki, hogy szeretnék egy napra kirándulni Pozsonyba, mert soha nem voltam még, vigyen el. Mondta hogy oké, megyünk, de ott nagyon vigyáznunk kell...Amikor kérdeztem hogy miért, azzal jött hogy hány embert meg hány magyart vertek/öltek meg, csak mert feketében és bakancsban volt, és/vagy mert magyarul beszélt. :S

(Mi is mindketten metalosok vagyunk.)


Nem szeretném én se, hogyha ilyesmi történne velünk, de nem hiszem el, hogy ez igaz lenne...és csak suttogva beszélhetnénk magyarul, nehogy véletlen meghallja valaki. :O Szerintetek?


2011. aug. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen szerelésben, itthon is megverhetnek,

kár ezért kiutazni !!!


Amúgy voltam Pozsonyban,

de nem bakkancsban,

meg nem fekketében...

2011. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem feketében fogunk menni. :D Én is fel tudok öltözni normálisan, párom is...én mondjuk szandálban, hosszú fekete naciban, színes felsőben, szóval semmi feltűnő nem lenne rajtam, se rajta. De nem akarok azért sutyorogni az anyanyelvemen, mert véletlen meghallja valami magyargyűlölő szlovák. :SS
2011. aug. 7. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Majd a párod megvéd.
2011. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Pedig ez a helyzet: Szlovákia egy kimondottan fasiszta állam.
2011. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fallenangel_33 válasza:
86%
Pozsonyban rengeteg magyar él én oda jártam egyetembre soha semmi problémám nem volt, ha hulyével találkoztok, pech, de az otthon is elofordul.
2011. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi kihívó nincsen rajtatok

és nem szóltok be senkinek, akkor nem lesz probléma.


Nem régen voltunk ott kirándulni.

Pozsony egy békés kisváros, tele turistával, akiknek a zöme magyar.

A kocsmák, éttermek és az egész idegenforgalom ebből él!!

Meg fogtok lepődni, hogy milyen nyugalmas.

2011. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!