Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába hogy jut ki egy...

Angliába hogy jut ki egy 5tagú család a lehető legolcsóbban karácsony után?

Figyelt kérdés

tehá az a cél, hogy minél olcsóbban kijussunk repülővel a rokonokhoz, januárba kb mennyibe kerül a jegy? azt gondolom, hogy karácsonykor iszonyat drága

kb 1 hétre mennénk, repülővel jönnénk vissza is

tehát úgy mennyibe lenne a repülőjegy, és mennyivel előre kellene lefoglalni a jegyet, hogy a lehető legolcsóbb legyen? 2 kiskorú, egy 18 éves diákok, és a 2 szülő

egyáltalán van kedvezmény kicsiknek, diákoknak?


előre is kösz


2011. aug. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A repülőjegyeket már most érdemes megvenni,ha olcsón akartok kijönni.

Kíváncsiságból megnéztem a wizzair járatokat és januári indulással 5 főre 125.000 forint lenne a jegy..De nem ez a teljes összeg,mert erre még rá kell számolni a bőrönddíjakat,és a kártyahasználat díját.

De a pontos összeget csak te tudod megnézni amikor megrendeled a jegyet.

Érdemes a wizzar járatokat nézni,mert sokszor az a legolcsóbb..

2011. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ha olcsón akartok kijönni akkor vegyétek meg most január 13.ára így az egy főre 7100Ft +illetékek a visszaút január 20.a körül (jan 18-20-22) 8500Ft+illetékek


ezt az easyjet-nél néztem, belinkelem de szerintem a keresést előről kell kezdenetek, mert nem jeleníti meg: [link] legalábbis úgytudom, majd most meglátjuk.

2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
megjeleníti :)
2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
easyjetnél 3 felnőttet kell nézni,,mert a gyerekjegyek csak 16 éves korig tartanak.
2011. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen

első te nem tudom, hogy mit linkeltél de ez nem olcsó, hanem iszonyat drága, egyébként úgy akarjuk, hogy oda-vissza szóljon a jegy, hogy minél olcsóbb legyen


és az mennyire valós, hogy ha januárba veszem a jegyet, akkor nagyon olcsón kijövök, mert kevesen utaznak, és inkább karácsonykor utaznak sokan?

2011. aug. 8. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Bár én nem linkeltem semmit,csak mondtam,hogy a vizzair járaton én jelenleg ennyiért láttam.Ami 5 főre szól oda-vissza útra.

Az igazság az,hogy minél korábban veszed a jegyet annál olcsóbban megúszhatod.Ezért érdemes minden nap megnézni a fapados járatokat és lesni hogy melyik járaton a legkedvezőbb..

Karácsonykor,és minden ünnepkor sokkal drágábbak a jegyek mint máskor.A január,február nem szezon hónap..Nagyon ritkán szokott lenni promos jegy is..Pár éve mi januárba mentünk haza látogatóba úgy hogy a jegy ára 0 forint volt( nem írtam el nulla forint) csak a bőrönd és egyéb költségeket kellett fizetni.Szóval ingyen is volt meg nem is..De promosjegyekre ne várjatok,mert az vagy van vagy nincs..

Érdemes neked végig lapozni a jegyvásárlást,mert az easyjet-nél is külön számolják a bőröndárakat és egyéb költségeket..

2011. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. aug. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!