Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Néztem a tv-ben hogy többen...

Néztem a tv-ben hogy többen is belevágtak már földkörüli utakba hajóval, biciklivel stb. Hogyan csinálják ezt, ki finanszírozza? Szponzorok vagy ennyire lóvésak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom a választ, mivel egyik ismerősöm pnt most készül nepálba és indiába egy fél évre (igaz nem biciklivel).

Nos, mivel ezeknek az emberekben ez az álmuk, ezért azt a pénzt, amit te apróságokra, új telóra, jobb felvágottra, húsra, kocsira és fenntartására...stb költesz ők mind félreteszik, akár éveken keresztül amíg összegyűlik annyi, hogy el tudjanak menni. Persze van egy elenyésző százalék, aki tényleg pénzesebb, de a legtöbben spórolnak rá. Ha a hétköznapjaidban egy kicsit is odafigyelsz, akkor észreveszed, hogy mennyit költesz tök feleslegesen, az a szelet csoki, sör, péksüti, gyorskaja mind számít. Persze most lehet azt mondani, hogy hát akkor ne is igyon meg az ember egy sört, de pont ez az, hogy neki ez a szórakozás és erre költ inkább, neked meg amaz...

2011. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. minden évben többször is utazok.


Viszont:

nem iszom, nem dohányzom,

nincsen hiteltörlesztésem

és nem szoktam a Mc Donalds-ban kemény ezreseket otthagyni -ipari hulladék- kajákért!!!

2011. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!