Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sopronból Bécsbe ingázni?...

Sopronból Bécsbe ingázni? Mennyi idő? Nagy a forgalom?

Figyelt kérdés

Mivel jobb, vonattal, vagy autóval? Direkt erre nincsenek buszok?

Köszönöm!


2011. szept. 9. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kocsival kb 1 óra az út ez a forgalomtól függ, meg hogy a nap melyik szakaszában mész. Vonatok rendszeresen járnak Sopronból elég gyakran
2011. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogy az előttem szóló mondta, még annyit talán hogy ha autóval mész számolj osztrák autópálya matricával, mert a határ után nem sokkal pályán fogsz menni.

A vonatok kényelmesek,sűrűn, és pontosan járnak.

2011. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, autóval arra lennék kíváncsi, hogy a csúcsban mennyire dugul be a pálya? Pl reggel 8 és du. 5-6 körül?


Vonatnak úgy láttam 60-75 perc a menetideje - így mondjuk nem mindegy, hogy a bécsi állomástól mennyire van messze a munkahely...

2011. szept. 14. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bedugulni a pálya nem szokott még a reggeli csúcsban sem, max ha van valami baleset,de szerintem indulj először egy 20-30 perccel előbb és tapasztald ki hogy mennyi időbe telik neked.

Próbáld ki vonattal is, elég jó a tömegközlekedés Bécsben,

és talán olcsóbban is jössz ki egy bérlettel mint autóval, főleg ha fizetős helyen tudsz csak parkolni.

2011. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. szept. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!