Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban tényleg vannak...

Londonban tényleg vannak ingyenes (vagy nagyon olcsó) nyelvtanfolyamok?

Figyelt kérdés
Au pair leszek hó végétől, az angolom jó, nem szeretném többhavi fizetésemet erre költeni (a család nem fizeti), de ha lenne olcsó lehetőség, akkor kihasználnám, márcsak a szocializáció végett is. :)
2011. szept. 10. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno követtem egy au-pair blogját, már törölte magát, de ő írta, hogy eleinte egy rosszabb csoportba tették mert nagyon lámpalázas volt, utána sikerült meggyőzni őket, hogy jobb annál a szintnél, és ott már ingyenes volt az oktatás.
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!én londontól 100km-re élek,Andoverbe,jártam itt tanfolyamra 150libra volt 1fél év,3fél évet kellett járni,de meg érte...olcsóbbról még nem hallottam,de lehet,hogy londonban van!21/f
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!