Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzairrel utazunk, kisfiamnak...

Wizzairrel utazunk, kisfiamnak üres cumis üveget fel tudok vinni? 15 hetes terhes vagyok kis pocakkal bele fognak kötni?

Figyelt kérdés
a reptéren vennék neki inni bele meg kekszet azt is felvinném. ezenkivul kézipoggyászba fehérnemuket meg ruhát,ékszert fel lehet vinni? csak hazamennénk pár napra nem akarok borondot pakolni chekolni stb kisgyerekkel. 3 éves mult akkor az két kézi poggyász ha jol tudom.egy válltáskára gondoltam a mérete kb.jo meg a kis táskámra.
2011. szept. 15. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Wizzairnél személyenként 1 kézipoggyász engedélyezett.Vagyis a kisfiaddal ketten mentek akkor neki 1 és neked 1 kézipoggyász lehet.Külön válltáskád ne legyen mert azt is kézipoggyásznak veszik..(nekem elrakatták a kis válltáskámat a kézipoggyászba,vagy ha nem fér bele,akkor adjam vissza a búcsúzó barátnak..

Kekszet,fehérneműt,és ékszert is felvihetsz.SŐT az ékszert csakis a kézipoggyászba tedd mindig.

Nem vagyok benne biztos,de érdemes megkérdezned a wizzartól a cumisüveget.

Én sokszor utazom a wizzair járattal,és sokszor van olyan utas aki kisgyerekkel van..Mintha láttam volna cumisüveget a kismamánál,és mintha láttam volna hogy volt benne tej..

Szerintem a cumisüveget felengedik..

Én tudod mit csinálnék??

A cumisüveg legyen műanyag.Én öntenék bele olyan innivalót amit a gyermek szokott inni.A chekolásnál megmutatnám,és ott rögtön elmondják,hogy lehet-e benne folyadék vagy sem.HA nem lehet akkor kiöntöd és kész..Ha lehet akkor nem kell drágán venni a gépen ..

2011. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bébiételt vihetsz fel annyit a gépre a kézipoggyászban, amennyire a babának az utazás alatt szüksége van.


"Csecsemőkhöz nem tartozhat poggyász, leszámítva a babakocsit (melynek szállítása ingyenes). A babakocsit vagy sportbabakocsit a többi poggyásszal együtt kell feladni. Amennyiben csecsemő is utazik Önnel, a babakocsit ingyenesen szállítjuk. Azonban, ha csecsemő nem vesz részt az utazásban, akkor ezeket a tárgyakat csak különleges poggyászként szállítjuk, külön díj ellenében. "

[link]


[link]


"14.1.4. A Kézipoggyászon kívül az Utas az alábbi tárgyakat viheti magával a légijármű fedélzetére:

a) kabát vagy takaró;

b) mobiltelefon;

c) úti olvasmány;

d) két éven aluli gyermek részére úti élelem, babahordozó vagy összecsukható babakocsi;

e) mozgáskorlátozott utas részére egy pár mankó."

[link]


remélem segítettem!

2011. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mikor mi utaztunk akkor felengedték az enni és innivalót is a babának. Csak bele kellett inni, hogy tényleg babavíz-e. Kedvesek szoktak lenni, és segítenek.
2011. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2éves keresztlányommal utaztam aug végén, nem vittem neki inni, a reptéren vettem a csekkolás után, de ha beviszed azt is max 150ml, és meg kell kóstolnod amikor elleőrzik a kézipoggyászt. amúgy iszonyat rendesek voltak, a kiscsaj ordított a nagyszülők után, szóval kb 2perc volt, mire 3-an végeztünk, utána megnyugodott :) jó utat :)
2011. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!