Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utitars kereső utazgatáshoz?

Utitars kereső utazgatáshoz?

Figyelt kérdés
Olyan embereket hol lehet találni akik utitarsat keresnek utazgatáshoz? Pl: kimenni külföldre 1 vagy max pár napra nézelődni. Akikkel közösen összedobva a költségeket lehetne járkálni mindenfelé úgy hogy mégse egyedül kelljen.
2011. szept. 22. 00:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
nem tudom, csak anyit akartam írni ide, hogy óvatosan...nehogy csempészekkel fuss ösze , vagy emberkereskedőkkel, hiszen a legkiszolgáltatottabb egy idegen országban vagy, és a börtön is ott a legroszabb.
2011. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Tuti van ilyen oldal, csak rá kell keresni a google-ben.


Bár szerintem az egyel jobb, ha nem útitársat keres az ember hanem olyas valakit aki az adott országban ,helyen él és vendégül lát, így jobban megismered az adott helyet.

Ugye erre vannak a kanapészörf oldalak.

Van már jó pár, pl magyarul:

[link]

2011. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam hasonlón, de diszkriminatív vagyok, szóval csak leányzót lennék hajlandó magammal vinni. :)

Nekem pl. pénzem lenne utazgatni kocsival, csak nincs kivel. Úgyhogy szerintem idén is veszek egy motort a nyaralásra szánt pénzből.

2011. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

K G: A válasz megírásának időpontja: ma 00:48


nőnemű vagyok, a mellbőségem 90, meg a csípőbőségem is. Mehetek veled nyaralni???


Van egy rossz hír is, a derekam is 90, és az életkorom is majdnem.

:D


Kérdező, tényleg légy óvatos. Nagyon sok a csaló és miegyéb :(((

2011. szept. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is foglalkoztatnak hasonló gondolatok...

Több esélyed lenne, ha néhány alapinfót megadnál magadról.

pl.:

-életkor,

-nem,

-végzettség,

Merre laksz?

Milyen járművel utaznál?

Hová utaznál?

2011. szept. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "ma 05:31"! A mell-, derék- és csípőbőség nem elsődleges, viszont ha korban is a 90-hez vagy közelebb, akkor sajnos le kell mondanunk egymás társaságáról, mert nem vagyok túl jó a "generation gap" áthidalásában. :)
2011. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*és már csak vasárnapig tart a szabim, viszont pénteken és szombaton is kötelező elfoglaltságom van. :(
2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6:15 -nek szép sorban:

-22/f

-végzettségnek nemtudom milyen jelentősége van de korból szerintem kitalálod

-autó

-uticél az megegyezés kérdése.

2011. szept. 22. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van a "végzettség" helyett "érdeklődési kör" jobb lett volna...


Amúgy én is ff vagyok így sajnos csak lány útitárs jöhet szóba...

Sok sikert.

2011. szept. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából nekem teljesen mind1 hogy fiú vagy lány mert nem kapcsolatot keresek, csak szeretek "világot látni". Persze jobb ha lány de mondjuk 2 fiú 2 lány is jó. Úgy lenne jó hogy pl 4-5 ember összegyűljön.

Országon belül is szoktam menni mindenfelé, de mivel itt nincsenek nagy költségek annyira nem számít hogy hányan dobjuk össze.

2011. szept. 24. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!