Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány országban jártál már?

Hány országban jártál már?

Figyelt kérdés
Élmény szempontjából melyik volt a legjobb? Esetleg sorrendben?
2011. szept. 26. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország, Szerbia, Románia, Horvátország, Montenegró, Görögország, Horvátország, Olaszország, Franciaország, Spanyolország.

Szóval kereken 10.

Ha az átutazást is beleszámoljuk, akkor + Szlovénia és Macedónia.


Spanyolország tetszett legjobban.

2011. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Skócia,Anglia,Németország,Franciaország,Ausztria,Görögország,Olaszország,Lengyelország,Szlovákia,Szlovénia,(San marino számít? :D) a legjobban skócia,meg anglia tetszett
2011. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
83%
14 (+San Marino, ha már itt tartunk :D), nem tudok egyértelmű sorrendet felállítani, mind érdekes. Horvátország is nagyon kellemes, Olaszország szintén, jó kis mediterrán helyek, Törökországban is gyönyörű dolgok vannak, Isztambult igen ajánlom; Dél-Korea meg Japán egy teljesen más világ volt nekem, érdemes megnézni, bár nulláról indulva ilyen távolságon belül nem ezek lennének az első úticéljaim... Anglia is nagyon szép, meg érdekes, csak az idő szar :D de természetesen a környező országokban, Ausztriában, a Felvidéken, Erdélyben, Szlovéniában (és a már említett Horvátországban) is gyönyörű természeti és kulturális látványosságokat találni. az igazat megvallva én a világon mindenhova elutaznék, ahol nem vagyok közvetlen életveszélyben :D csak hát időben és pénzben ez sajna nem kevés...
2011. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Románia, Csehország, Szlovákia, Lengyelország, Bulgária, Ukrajna, Görögország, Horvátország, Szlovénia, Ausztria, Németország, Olaszország, Spanyolország, Franciaország, Monaco, Lettország, Anglia, Irország, Belgium, Hollandia, Svájc, USA, Mexikó, Argentina, Maldiv-sz, Thaiföld

(Ezeken kivül csak átutazóban, vagyis reptéren vagy buszon átutazva: Szerbia, Montenegro, UAE, Kuba).


Hu, ezt most jol esett összeszámolni.

Ez mind olyan hely, ahol turistáskodtam is. Volt ahova először munkaügyben, aztán vissza magánúton.

Volt ahol csak pár napot voltam, és volt ahol hosszabb ideig.


Ami hiányzik: Skandinávia (pedig beszélek svédül :-)), Afrika, Ausztrália (ezt pótolom novemberben)


Melyik tetszett leginkább: mindig az ahol legutóbb voltam :-). A távoli helyek különlegességüknél fogva megragadóak, és élvezetesek. Attól is függ, milyen utazást, nyaralást kedvel az ember.

2011. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
azt is hozzákellett volna tenni a kérdéshez , hogy ,és te fizetted , vagy a szüleid?:D
2011. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Románia, Bulgária, Szlovákia, Csehország,Lengyelország Olaszország,Görögország, Németország,Ausztria, Svájc (de ott csak pár óráig míg körülnéztem egy városban), Franciaország, Törökország, és Tunézia.

Tunézia és Ausztria tetszett talán a legjobban.

Igen, sokat fizettek anyáék, mert másfél, meg 6éves voltam, vagy éppen tánccsoporttal mentünk fellépni, vagy mert a gyerekük vagyok és szeretnek. De a legutolsó nyaralásaimra már a barátommal együtt mentünk.

2011. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Ausztria, Szlovákia, Szlovénia, Horvátország, Bosznia Hercegovina, Németország, Franciaország, Spanyolország, Anglia, Skócia :)
2013. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Horvátország, Lengyelország, Montenegró, Albánia, Bosznia-Hercegovina, Németország, Csehország, Szlovákia, Románia, Ausztria, Szerbia, Görögország, Svájc, Liechtenstein, Olaszország, Franciaország, Macedónia

A legjobban talán Bosznia tetszett! :)

2016. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!