Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Belgiumi letelepedés hogyan?

Belgiumi letelepedés hogyan?

Figyelt kérdés
a baratom belga,én magyar vagyok. pàr honapja vagyunk egyutt, és màr hàzasodni akar.nem ertem miert akar ilyen hamar :s
2011. szept. 28. 18:52
 1/1 anonim válasza:
nagyon egyszerű, bemész a gementee-be( önkormányzat ) és bejelentkezel, utána magyar-belga konzulátus, de ebben az esetben le kell adnod a magyar lakcimedet. meg is tarhatod, túl nagy jelentősége nincsen. viszont a bürökráciájuk lassú.... de egyszerű. min 2 nyelvű születési anyakönyvi kivonat kötelező!!! és jobb ha útleveled is van! én Hollandiaból vagyok amúgy, de nagyjából ugyanúgy működik. (határon lakom és dolgozom) ha lesz munkahelyed is akkor az állam finanszirozza a nyelv tanulását is számodra! remélem tudtam segiteni! alstublieft :) amennyiben holland belga részről beszélünk :)
2011. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!