Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldi munka közvetítőt...

Külföldi munka közvetítőt mondjatok aki megbízható! (leinformálható)?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék munkát vállalni, elkezdtem böngészni a neten, de sok átverés található. Van valakinek tapasztalata vagy ismerősén keresztüli információja, hogy melyik cég megbízható.
2011. okt. 1. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Véleményem szerint megbízható magyar munkaközvetítő nincs!


Ha annyira tudod az adott ország nyelvét, hogy a munkavállaláson gondolkodsz, akkor nincs szükség közvetítőre! Ha meg nem tudod a nyelvet annyira sem, hogy megérted amit mondanak, és nagyjából tudsz kommunikálni, akkor nem érdemes kimenni!


Intézz mindent magad! Az összes információ elérhető az interneten, ingyen!

2011. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne keress munkaközvetítőt.Nézd ahirdetéseket és jelentkezz közvetlenülamunkákra. Akkor tudod mit vállalsz el és mennyiért, nem függsz senkitől
2011. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

pont ezért tettem fel a kérdést, mert én sem bízok meg egyikben sem, amiket kidobott a Google közvetítőket XD.


Még ebben a hónapban kiutazok, mert ilyen szar körülmények talán romániában és szloviban vannak mint itt, de máshol meg díjazzák a magyarok munkáját.


Nyelvet megértem, nyelvizsgám is van :)

2011. okt. 1. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

azt tudnos kell, hogy nemminden szakmával fogadnak szívesen. Van a mire szükségük van és van amire nincs.

Képzetlenként pedig el se indulj

2011. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
melyik országba szeretnél menni? és azon belül melyik városba?
2011. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" de máshol meg díjazzák a magyarok munkáját. "

Angliában magasról tojnak arra hogy magyar vagy és esetleg jó melós is.Már régen nem erről szól az egész.

Ha szerencséd van kapsz melót,függetlenül attól hogy magyar vagy lengyel vagy.

A lényeg hogy tudj kommunikálni,és legyen gyakorlatod azon a területen ahol dolgoznál.

2011. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amerikába és Németországban van ismerősöm.

nagy valószínűséggel az előbbit választom. Már a papírokat elkezdtem intézni.

Köszi a válaszokat.

Jah meg több végzettségem van, mert 2 fősulit vittem egyszerre :).

Aztán ha nem jön kint össze a cuccos egy jót nyaralok így nyár végén. XD

2011. okt. 5. 12:49
 8/8 anonim válasza:

Kedves Külföldre vágyók!

SENKI SE MENJEN Manchesteri munkára, amit enikő hirdet!!!!

A házak romosak, beáznak, patkány rohangál a szobába, nem magyarokkal összeraknak, akik útálják a magyarokat...

Az ICL munkaközvetítő irodához és a Staffline munkaközvetítőhöz visznek, akik SEMMILYEN MUNKÁT NEM ADNAK, SOK MUNKAHELYRE ELVISZNEK, DE MUNKA NEM LESZ, ESETLEG HETI 2 NAP, VAGY AZ SEM.A Staffline-t elsem lehet érni telefonon, és a staffline hazudik! PL: olyat állít, hogy azt hallotta rólad, hogy rossz munka erő vagy, ezért nem hívnak...stb.... A lényeg, nem lesz munkád a szállást szar,stb. Van egy pár, mindent feladva 7 hete itt vannak gyerekkel, s még 1 napot sem dolgoztak!Enikő nagyon gyenge nyelvtudással is kihív, azt mondja garantálja a munkát, de NEM LESZ MUNKA! SENKI SE JÖJJÖN ki általs! AZ ICL és a staffline irodákat MESSZE kerüljétek el!

2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!