Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes októberben utazni?

Hova érdemes októberben utazni?

Figyelt kérdés

Sajnos idén kimaradt a nyaralás :( Most van lehetőségem rá. Párommal mennék, kicsit romantikázni is akarunk, de ugyanakkor szeretnénk aktívan is tölteni ezt az egy hetet.

Tengerpartot preferálnánk, de ilyenkor hova érdemes még menni? Hol nem hideg még a tenger? Török/Bulgária/Tunézia...

Mit lehet viszonylag olcsóbból megúszni, mert Tenerifere és GranCanariara már nem futja :(

Olyanok írjanak, akik tapasztalatból tudják, hogy élvezhető volt a nyaralás. Köszönöm!


2011. okt. 7. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korábban minden évben szeptember végén és október elején voltunk Görögországban. Minél délebben, annál jobb. Tavaly szintén szeptember végén voltam Egyiptomban. Nappal 35 fok volt és meleg volt a tenger.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jó nyaralást nektek!

2011. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi október végén megyünk Törökországba, 2 éve is ilyenkor voltunk, nagyon szép időre számítunk.
2011. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mi évek óta járunk ilyenkor októberben, Horvátország déli részébe.

Követlen vízparti az apartman, ráadásul olcsó is és maximálisan mindennel felszerelt.

Barátaink is most jöttek haza innen és 26 fokos volt még a víz a múlt héten.

Az aktív pihenés része lehet, hogy közvetlenül ott van a Krka nemzeti park, Trogír, Rogoznica, Split, Primostein...

Itt van a linkje, nézzetek rá:

[link]

2011. okt. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizek még 22-26 fokosak, de a következő két hétben csak Afrika partjainál lesz 25 fokos hőmérséklet. Európában és Törökországban csak 16-18 fok lesz.
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Októberben aránylag olcsón csak Egyiptomban tudsz nyaralni ,fürdeni.Európában már nem nagyon van strandolásra alkalmas idő.Horvátországban,Görögországban ilyenkor már csak inkább olyan kirándulós idő van esővel tarkitva.

Nézz szét az akciós Egyiptomi ajánlatok között.Én pár éve találtam egy 60.000 Ft + illetékért 4* szállodát ALL.Inc.Nem bántam meg.A Vörös tenger mese szép(korallok,bohóc halak,még óriási ráját is láttunk)A kaja is nagyon jó volt.A lényeg ,hogy a szálloda minimum 4* legyen.

2011. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!