Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ideiglenes útlevélel repülni?

Ideiglenes útlevélel repülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok...jövő hét szombaton utazom vissza ki külföldre már meg van a jegyem...ma értem haza ideiglenes útlevélel amit kinn az angol nagykövetségen csináltattam,mert lejárt ott kinn a személyim...nos azt bevonták a reptéren kaptam egy elismervényt...ma benn voltam egy állandó gyorsitott útlevelet igényelni, de viszont a hölgy nem garantálta 100%-ra hogy megérkezik. ez esetben esetleg ki tudnék repülni ideiglenes személyi igazolványal?? légyszi ne írjátok hogy személyesen kell átvenni azt a másik állandó személyit...ez érdekel elfogadják a reptéren az ideiglenes személyit vagy sem?? köszönöm..
2011. okt. 14. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Te hol jártál? Miért igényeltél gyorsítottat?:( Be kellett volna érte menni a központba! Én is ma voltam ugyan emiatt, azt mondta a hölgy max keddre megjön, de ismerőseim szerint csütörtökig fog (tapasztalat). Én is gyorsítottat akartam kérni,és mondta a hölgy,hogy felesleges, ha Budapestre el tudok utazni, mert én nagyon messze lakom. A postai gyorsítottal valóban nem biztos,hogy megjön kb 1-2hét attól függ milyen gyors a posta, maga az útlevél gyorsítottan 2 nap alatt kész van, hagyományos úton 3 nap kb. Felesleges pénzkidobás volt, mert így duplailletéket fizettél valószínűleg,de ez nem a te hiábd,hanem a nőjé,aki lehúzott, tegnap írtam ki hasonló kérdést,én is csak ma kaptam meg a választ itt,de szerencsére a nő nem húzott le,vagyis a "hazám."
2011. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok,amúgy szerintem nem fogadják el.
2011. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!