Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lejárt üdülési csekket hosszab...

Lejárt üdülési csekket hosszabítani, felhasználni lehet? (

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tegnap vettem észre hogy múlt hét kedden lejárt az üdülési csekkem. szerintetek lehet vele valamit kezdeni?( hosszabbítani nem lehet, mert lejárt) Tudtok olyan szolgáltatót aki elfogadja, vagy mégis meglehetne hosszabítani valahogy? köszönöm!


2011. okt. 17. 10:35
 1/4 MarySue válasza:
Hosszabbítani lehet, de fizetni kell érte. Sajnos nem tudom, milyen módon, nézz utána neten. Sajnos azt se tudom, hogy akkor is megteszik-e, ha már lehárt:/
2011. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, már beszéltem az ügyfélszolgálatukkal. Nem hosszabbítanak, mert lejárt a csekk. valamilyen más megoldás kellene, ha van egyáltalán. Egy helyen olvastam hogy valaki egy szívhezszóló levelet csatolt a hosszabítási kérelemhez miután lejárt a csekk, és neki elfogadták.
2011. okt. 17. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnom szokott mindig ilyen "beteg kislány utolsó kívánsága" jellegü leveleket írni :D Van egy átmeneti idö, míg te már nem fizethetsz vele, de még az elfogadóhely beválthatja. Inkább ezen a vonalon keresgélj. Ismerösi körben. Fogorvos is elfogadja pl. És nyilván kevesebbet kapsz érte majd.
2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom!
2011. okt. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!