Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol nyaralnál legszívesebben?...

Hol nyaralnál legszívesebben? És miért pont ott?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Én most legszívesebben Bécsbe mennék 1 napra, megnézni a Freud-múzeumot. Amúgy Angliába hosszabb időre, esetleg New York. Párizs, Franciaország, Görögország, Spanyolország. Körbeutaznám a világot :) 18L
2011. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Húsvét-szigeten. Azért pont ott, mert sokat olvastam róla, legalábbis gondolom, hogy ezért. Emellett szívesen ellátogatnék Ladakhba, mert egy tanárom anno sokat mesélt róla. Ezen kívül szeretnék még ellátogatni Moszkvába, Tokióba, Sydneybe, valamint az Antarktiszra.
2011. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen mennék a sarkokra ,hogy lássam a sarki fényeket és megtapasztaljam milyen is a -40 -50 fok aztán tengerparti helyre utána bárhová ,ha velem tart egy olyan lány akit szeretek és ő is viszont szeret..
2011. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én az egzotikus helyeket szeretem. egyszer voltam kenyában, és egy életreszóló élmény volt. nekem főleg az ottaniak életmódjának megismerése jött be, de persze jó volt a szafari túra is. most legszívesebben síelni mennék:D, de nyaralni mondjuk kambodzsa-vietnám v hollandia:D
2011. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ausztráliában! Mert ott mindig jó az idő,vonz az az ország,tetszik,hogy ilyen szép helyen "fekszik" és állítólag kedvesek ott az emberek! 16/L :)
2011. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, ezen könnyen segíthetünk, dobj egy privit ha gondolod. :)
2011. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen egzotikus szigetre is elmennék. Mondjuk a Maldív szigetek. Nagyon szép lehet élőben. :)

De Ausztráliába is szívesen kimennék egyszer, de mindenképp valami meleg helyre mennék.

2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Indiába vagy Balira.
2011. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mexikó,Peru-érdekel a maja és az inka kultúra
2011. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én legszívesebben Salt Lake City-be(esetleg Ogden vagy Provo) vagy Vancouver-be mennék el.

Salt Lake City: Egyszerűen gyönyörűek az ottani hegyek, a sóstó, nagyon kedvesek az emberek és az a gyönyörű templom a város közepén *-*


Vancouver: A világ LEGGYÖNYÖRŰBB HELYE ÉS KÉSZ:D

2012. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!