Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltál már termékbemutatós...

Voltál már termékbemutatós buszos kiránduláson? Milyen tapasztalatod, véleményed van/volt róla? Kivel mentél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Párszor voltam.

Ma már nem hoznak lázba a kínálatukkal.Rengeteg bóvlit kínálnak erőszakosan, amit máshol harmad áron megkapok.

A garanciájukat nem lehet érvényesíteni.

Próbáld ki, de csak akkor vásárolj, ha nem számít ha kidobod a pénzt az ablakon.

Kirándulás oldaláról nézve pedig eléggé megalázó utazás.

2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer voltam, és megbántam, jobban is tölthettem volna a napot. Amúgy első válaszolóval egyetértek.
2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem akkor minek mentek el egyáltalán? Azt hittétek nem a kínai 500 ft-os bóvlit árulják aranyáron? Ennél átlátszóbb és gagyibb "átverés" nem nagyon van.
2011. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért megalázó? :O
2011. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
lehuzas az egesz
2011. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%

Voltam négyszer, nem bántam meg, csak most már nézném, milyen messze van a célállomás, nagyon távolra fárasztó.


Nem vásároltam semmit, amit ajándékba adtak cuccokat, azok tökéletesen működnek, ezek azok, amik fel vannak tüntetve a szórólapokon.


Egyszer egy nagyon gyönyörű élményparkszerű valamiben voltaunk, ahol volt étterem, medence, mindenféle állatot meg lehetett simogatni, sőt faházakat is lehetett bérelni.


Másik alkalommal 4 brazil táncosnő ropta ebben a flitteres jelmezben, aminek fej- és farokrésze is van. Kézen is fogtak és kivittek közéjük táncolni. Máskor egy sóbányát néztünk meg és negyedik alkalommal meg a tapolcai barlangfürdőt. A kaja, amit kaptunk, nem felnőttadag, dehát erre is számítottam, nem ért csalódás ezzel.


44 éves férfi vagyok, a lényeg az, jól kell megválasztani, hová mész, milyen messzire és mit kapsz ajándékba.

2011. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az utolsó válaszolónak külön megköszönném a részletes válaszát!

2011. okt. 29. 09:27
 8/10 anonim válasza:
47%
Az utolsó válaszoló maga szervezi ezeket az utakat. Ettől olyan jók, hogy a vevő rögtön a mennyországba érzi magát.
2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ó, dehogy én szervezem, akkor pont ráértem, mert megszűnt a munkahelyem, ha én szervezném, akkor a termékeket dicsértem volna, nem? Azokról nem írtam, mert előttem leírták, hogy drágák és bóvlik, nekem is ez a véleményem.


Jól meg kell választani, hová mész, milyen messze van és mit kapsz ajándékba, vásárolni hülyeség.

Türelmesen meg kell hallgatni az előadást, közben vannak szünetek, ki lehet bírni. Most van rendes melóm megint, most én sem szánnék rá időt és energiát, az az igazság.

2011. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én nem voltam, de ismerősöm igen! Iszonyatos lehúzás az egész! Gondold végig, mennyibe kerül egy ilyen út a szervezőnek! Alig 10-20% vásárol. És ők fizetik ki a teljes út költségét! Mondok példát! Egy víztisztítót árultak 85000 Ft-ért. Ami megvehető 11.000 Ft-ért itt: www.vizmegoldas.hu Szerinted ez korrekt? A 11000 Ft-os ár ingyenes kiszállítással, 30 napos pénzvisszafizetési garanciával. És ebben már benne a haszon! Akkor a 85000 mekkora átverés!!! Másik ismerősöm mágneses matracot vett akciós 350.000 ft-ért. Meg se mertem mondani neki hogy nekem ugyanolyan van csak én 70.000-ért vettem. Csak az menjen ilyen utakra aki tuti ellen tud állni az erőszakos ajánlatoknak, és tud NEM-et mondani.
2011. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!