Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Holiday Plus szállodautalványr...

Holiday Plus szállodautalványról mi a véleményetek? Nekem nagy kamunak tűnik. Kb. ugyanannyiért foglalhatsz szobát az utalvány nélkül, mint vele. Behozzák az árát a reggelin és a vacsorán. Csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez marketing. Ha úgy vesszük akkor igen, végülis átverés. Mint ahogy a boltban a nekik legjobb nyereségű cucc van az átlagos embernek éppen szemmagasságban, a legolcsóbb meg legalul.
2011. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ugyanaz? Nekem a boltos példa marketingnek tűnik, az utalvány meg átverésnek. Vagy ezek szinonimák? :)
2011. nov. 11. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Átverés?:S Mi párommal már régóta tervezünk egy külföldi utazást és pont tegnap foglaltunk le a Holiday Plus jóvoltából egy szállást Cattolica-ban. Még sose voltunk külföldön nyaralni, igazából most is a kártya ajánlotta lehetőség miatt gondoltunk úgy, hogy kimegyünk 1 hétre. Egyéb alternatívákat nem néztünk meg, hogy más szállás mennyibe kerülne, stb.... de kicsit engem is aggaszt ez a rohadt drága kaja, amit kötelező kifizetni...még akkor is ha egész napos város nézést is tervezünk, és meg se ennénk (meg egyébként sem ennénk annyit). Úgyhogy már most egy kicsit nyomorultúl érzem magam :S Reggeli 10€..vacsora 28€ (4 fogás)..csak a kaja 120ezer forint lesz kb.
2012. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen utalványok mindig gyanúsak, sajnos a naiv emberekre építenek... legközelebb legyetek figyelmesebbek.
2012. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!