Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy hotelszo...

Az normális, hogy egy hotelszoba tele van hangyákkal?

Figyelt kérdés
Már 3-szor voltam ezen a helyen, 8400ft-ot kérnek egy éjszakáért, 3 csillagos. Az utolsó alkalomig nagyon tetszett a hely, de múltkor leraktam a hátizsákomat a földre, amiben kaja volt és több száz hangya szabályosan rástartolt. Utána teljesen kényelmetlen volt az egész éjszaka, mert féltem, hogy feljönnek az ágyra is. Amúgy a zuhanykabin is eresztett a szobában és szabályosan elárosztotta a fürdőt zuhanyzásnál. És a tv távkapcsolóján sem működött egy csomó gomb. Szerintetek odaírjam ezt a szallas.hu-ra az értékeléshez?
2011. nov. 9. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván, de azt is írd oda, hogy nem volt eszed másik szobát kérni. :)
2011. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már fele ennyi problémáért is közhírré tettem volna a hely nívótlanságát.
2011. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az egy volt szabad...Amúgy szerintem ha ebbe voltak, akkor a többiben is vannak.
2011. nov. 9. 13:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem, hogy a falak olyan vékonyak voltak, hogy tisztán hallottam a szomszéd szobában lévők beszélgetését...Meg amikor zuhanyoztak, akkor a TV-t sem hallottam, olyan hangos volt.
2011. nov. 9. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
mi trópusi országba megyünk bungiba. még itt sem lehet napi pár darabnál több, pedig trópusi ország és minden állat bejön. de az iroda is azt mondta hogy néhány állat normális, de ha takarítva van naponta akkor tuti nem lehet ennél több.
2011. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:
Vajon ki adott erre három csillagot? :S Naná, tájékoztasd sorstársaidat a szállás minőségéről, ami ráadásul nagyon drága is.
2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad:

"Már 3-szor voltam ezen a helyen"


Ezek szerint, te ott törzsvendég vagy!!

Akkor meg mit reklamálsz???


Vagy eddig nem ugyan ilyen "vékonyak" voltak a falak pl.??!!!

2011. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint aki panaszkodik, hogy "engem a sarki kocsmában, minden este megvernek".

De azért, mégis minden este odamegy...


***


Te meg menj oda NEGYEDSZER IS !!

Azután pampogjál itt, hogy "már megint vékonyak a falak"!!


Valld be, hogy mazochista vagy!

(Vagy csak hülye, hogy mindig oda mész?!)

2011. nov. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hangyákat nem vettem észre az utolsó napig. Plussz másik szobàban voltam, ahol a zuhanyfülke, meg a távkapcsoló is jó volt. A falak vékonyságát meg nem vettem észre, mert üresek voltak a szomszédos szobák. Ha előtte is fosnak tartottam volna, szerinted mentem volna másodszorra? Van más törzshelem is pesten.
2011. nov. 10. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt írtad volna,

hogy már harmadszor megyek ugyan ahhoz a Qrvához,

és mind a háromszor trippert kaptam tőle.

Most mit tegyek?!

2011. nov. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!