Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az a kerület ezek...

Melyik az a kerület ezek közül amelyikből egyszerű a Határ útra kijutni?

Figyelt kérdés
Albérletet szeretnénk kivenni ami biztonságos környéken van, de mégis közel a Határ úthoz, melyik kerület a legbiztonságosabb/legjobb és közel is van hozz ezek közül? X, XIV, vagy XIX. Vagy esetleg más ötlet? Előre is köszi.
2011. nov. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
XIX.kerület (Kispest) lakótelepi része és a IX. kerület József Attila lakótelep. De inkább az első.
2011. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én (19 ker.)Kispesten Wekerle telepen lakom.Nagyon csendes,parkos,jó a közlekedés és a Határ út kb 20 méter.

Itt van a 148,99 busz és a 3,52 villamos amivel gyorsan eljuthatsz mindenhova.A 10 kerületet nem ajánlom,ott dolgozom és nagyon nem tetszik..Esetleg jó lehet még 9 kerület József Attila lakótelep is.

2011. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2011. nov. 9. 20:24
 4/5 anonim válasza:
én a 9 dik kerületet nagyon szeretem ami a majdnem Határ útnál van azt a részt.
2011. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. nov. 10. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!